  • WSF2515150R0FKBA
WSF2515150R0FKBA
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515150R0FKBA
HK JDW NO:
866-WSF2515150R0FKBA
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515150R0FKBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W