  • WSF251512R70FKEK
WSF251512R70FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251512R70FKEK
HK JDW NO:
866-WSF251512R70FKEK
Description:
Metal Film, 12.7Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251512R70FKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    12.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W