  • WSF251511R30FKEA
WSF251511R30FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251511R30FKEA
HK JDW NO:
866-WSF251511R30FKEA
Description:
Metal Film, 11.3Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251511R30FKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    11.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W