  • WSF2515113R0JKEA
WSF2515113R0JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515113R0JKEA
HK JDW NO:
866-WSF2515113R0JKEA
Description:
Metal Film, 113Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515113R0JKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    113Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W