  • WSF2515105R0FKEA
WSF2515105R0FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515105R0FKEA
HK JDW NO:
866-WSF2515105R0FKEA
Description:
Metal Film, 105Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515105R0FKEA
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    105Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C