  • WSC6927R4640JEA
WSC6927R4640JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC6927R4640JEA
HK JDW NO:
866-WSC6927R4640JEA
Description:
Wirewound, 464mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC6927R4640JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    464mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W