  • WSC69276K400JEK
WSC69276K400JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC69276K400JEK
HK JDW NO:
866-WSC69276K400JEK
Description:
Wirewound, 6.4kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69276K400JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    6.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W