  • WSC692756R00FEA
WSC692756R00FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC692756R00FEA
HK JDW NO:
866-WSC692756R00FEA
Description:
Wirewound, 56Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC692756R00FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    56Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W