  • WSC69274R220JEK
WSC69274R220JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC69274R220JEK
HK JDW NO:
866-WSC69274R220JEK
Description:
Wirewound, 4.22Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69274R220JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.22Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W