  • WSC69274K920JEK
WSC69274K920JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC69274K920JEK
HK JDW NO:
866-WSC69274K920JEK
Description:
Wirewound, 4.92kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69274K920JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    4.92kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W