  • WSC692724R90FEA
WSC692724R90FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC692724R90FEA
HK JDW NO:
866-WSC692724R90FEA
Datasheet:
Description:
Wirewound, 24.9Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC692724R90FEA
    Select All
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W