  • WSC692721R50DEK
WSC692721R50DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC692721R50DEK
HK JDW NO:
866-WSC692721R50DEK
Step5Bar-code shipping tag
WSC692721R50DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    21.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W