  • WSC69271R580JEK
WSC69271R580JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC69271R580JEK
HK JDW NO:
866-WSC69271R580JEK
Datasheet:
WSC69271R580JEK
Step5Bar-code shipping tag
WSC69271R580JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.58Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W