  • WSC692710R70JEA
WSC692710R70JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC692710R70JEA
HK JDW NO:
866-WSC692710R70JEA
Description:
Wirewound, 10.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC692710R70JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    10.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W