  • WSC4527R7320JEB
WSC4527R7320JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527R7320JEB
HK JDW NO:
866-WSC4527R7320JEB
Description:
Wirewound, 732mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527R7320JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    732mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W