  • WSC452794R00FEK
WSC452794R00FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC452794R00FEK
HK JDW NO:
866-WSC452794R00FEK
Datasheet:
WSC452794R00FEK
Step5Bar-code shipping tag
WSC452794R00FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    94Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W