  • WSC452775R00FTA17
WSC452775R00FTA17
advertisement
Manufacturer No:
WSC452775R00FTA17
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-WSC452775R00FTA17
Package:
Molded
Datasheet:
WSC452775R00FTA17
Step5Bar-code shipping tag
WSC452775R00FTA17
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W