  • WSC45275R620DEB
WSC45275R620DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45275R620DEB
HK JDW NO:
866-WSC45275R620DEB
Datasheet:
Description:
Wirewound, 5.62Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45275R620DEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.62Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W