  • WSC45274K640DEK
WSC45274K640DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45274K640DEK
HK JDW NO:
866-WSC45274K640DEK
Datasheet:
WSC45274K640DEK
Description:
Wirewound, 4.64kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45274K640DEK
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W