  • WSC45273K830JEB
WSC45273K830JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45273K830JEB
HK JDW NO:
866-WSC45273K830JEB
Description:
Wirewound, 3.83kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45273K830JEB
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    3.83kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C