  • WSC45273K830FEA
WSC45273K830FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45273K830FEA
HK JDW NO:
866-WSC45273K830FEA
Description:
Wirewound, 3.83kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45273K830FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    3.83kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W