  • WSC45272K610DEA
WSC45272K610DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45272K610DEA
HK JDW NO:
866-WSC45272K610DEA
Description:
Wirewound, 2.61kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45272K610DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W