  • WSC452725R50FEA
WSC452725R50FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC452725R50FEA
HK JDW NO:
866-WSC452725R50FEA
Description:
Wirewound, 25.5Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452725R50FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    25.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W