  • WSC4527220R0FBA
WSC4527220R0FBA
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527220R0FBA
HK JDW NO:
866-WSC4527220R0FBA
Datasheet:
WSC4527220R0FBA
Description:
Wirewound, 220Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527220R0FBA
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W