  • WSC45271R020DEA
WSC45271R020DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271R020DEA
HK JDW NO:
866-WSC45271R020DEA
Description:
Wirewound, 1.02Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271R020DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.02Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W