  • WSC45271K800JEB
WSC45271K800JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271K800JEB
HK JDW NO:
866-WSC45271K800JEB
Description:
Wirewound, 1.8kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271K800JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W