  • WSC45271K600DEK
WSC45271K600DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271K600DEK
HK JDW NO:
866-WSC45271K600DEK
Description:
Wirewound, 1.6kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271K600DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W