  • WSC45271K430JEA
WSC45271K430JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271K430JEA
HK JDW NO:
866-WSC45271K430JEA
Datasheet:
WSC45271K430JEA
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271K430JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.43kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W