  • WSC452718R00FEA
WSC452718R00FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC452718R00FEA
HK JDW NO:
866-WSC452718R00FEA
Description:
Wirewound, 18Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452718R00FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    18Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W