  • WSC2515R7680JEB
WSC2515R7680JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515R7680JEB
HK JDW NO:
866-WSC2515R7680JEB
Description:
Wirewound, 768mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515R7680JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    768mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W