  • WSC2515R4400JEA
WSC2515R4400JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515R4400JEA
HK JDW NO:
866-WSC2515R4400JEA
Description:
Wirewound, 440mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515R4400JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    440mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W