  • WSC2515R4020FEB
WSC2515R4020FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515R4020FEB
HK JDW NO:
866-WSC2515R4020FEB
Description:
Wirewound, 402mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515R4020FEB
    Tin
  • Number of Pins
    2515
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    402mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6438
  • Height
    1.14mm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.8mm