  • WSC25158R000DEB
WSC25158R000DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25158R000DEB
HK JDW NO:
866-WSC25158R000DEB
Description:
Wirewound, 8Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25158R000DEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W