  • WSC25157R870FEK
WSC25157R870FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC25157R870FEK
HK JDW NO:
866-WSC25157R870FEK
Datasheet:
WSC25157R870FEK
Description:
Wirewound, 7.87Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25157R870FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.87Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W