  • WSC251572R00JEK
WSC251572R00JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC251572R00JEK
HK JDW NO:
866-WSC251572R00JEK
Description:
Wirewound, 72Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251572R00JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    72Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W