  • WSC25154R870JEA
WSC25154R870JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC25154R870JEA
HK JDW NO:
866-WSC25154R870JEA
Description:
Wirewound, 4.87Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25154R870JEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.87Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W