  • WSC25152R210FEA
WSC25152R210FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC25152R210FEA
HK JDW NO:
866-WSC25152R210FEA
Datasheet:
WSC25152R210FEA
Description:
Wirewound, 2.21Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25152R210FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.21Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W