  • WSC25152R200JEK
WSC25152R200JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC25152R200JEK
HK JDW NO:
866-WSC25152R200JEK
Datasheet:
WSC25152R200JEK
Description:
Wirewound, 2.2Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25152R200JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W