  • WSC25152K460JEB
WSC25152K460JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25152K460JEB
HK JDW NO:
866-WSC25152K460JEB
Description:
Wirewound, 2.46kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25152K460JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.46kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W