  • WSC2515280R0DEK
WSC2515280R0DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515280R0DEK
HK JDW NO:
866-WSC2515280R0DEK
Description:
Wirewound, 280Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515280R0DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    280Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W