  • WSC25151K960JEK
WSC25151K960JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151K960JEK
HK JDW NO:
866-WSC25151K960JEK
Datasheet:
WSC25151K960JEK
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151K960JEK
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.96kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%