  • WSC251513R70JEK
WSC251513R70JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC251513R70JEK
HK JDW NO:
866-WSC251513R70JEK
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Wirewound, 13.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251513R70JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    13.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W