  • WSC2515127R0JEA
WSC2515127R0JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515127R0JEA
HK JDW NO:
866-WSC2515127R0JEA
Package:
2515
Datasheet:
WSC2515127R0JEA
Description:
Wirewound, 127Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515127R0JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    127Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W