  • WSC251510R40JEB
WSC251510R40JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC251510R40JEB
HK JDW NO:
866-WSC251510R40JEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC251510R40JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    10.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W