  • WSC2515100R0JTB
WSC2515100R0JTB
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515100R0JTB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSC2515100R0JTB
Package:
2515
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515100R0JTB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    1W