  • WSC0002R2490FEB
WSC0002R2490FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC0002R2490FEB
HK JDW NO:
866-WSC0002R2490FEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC0002R2490FEB
  • Contact Plating
    Tin
  • Number of Pins
    4527
  • Weight
    510.291416μg
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    249mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Height
    2.54mm
  • Length
    11.5mm
  • Width
    7mm