  • WSC000247R00FTB
WSC000247R00FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSC000247R00FTB
HK JDW NO:
866-WSC000247R00FTB
Step5Bar-code shipping tag
WSC000247R00FTB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Case Code (Imperial)
    4527
  • Height
    2.54mm
  • Length
    11.5mm
  • Width
    7mm