  • WR9QG2667LCPNNAR6B
WR9QG2667LCPNNAR6B
advertisement
Manufacturer No:
WR9QG2667LCPNNAR6B
HK JDW NO:
325-WR9QG2667LCPNNAR6B
Package:
Datasheet:
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 40W
Step5Bar-code shipping tag
WR9QG2667LCPNNAR6B
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    GTM46402-40VV-x.x-Q
  • Size / Dimension
    1.71Lx2.91W x 1.39 H 43.5mmx74.0mmx35.3mm
  • Power (Watts)
    40W
  • Approval Agency
    CB, CE, LPS
  • Efficiency
    Level VI
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    2.66A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    15V
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max