  • WR9QD3888LCP-N(R6B)
WR9QD3888LCP-N(R6B)
advertisement
Manufacturer No:
WR9QD3888LCP-N(R6B)
HK JDW NO:
325-WR9QD3888LCP-N(R6B)
Quantity:
In Stock : 12260
Step5Bar-code shipping tag
WR9QD3888LCP-N(R6B)
  • Operating Temperature
    -20°C~50°C
  • Size / Dimension
    2.91Lx1.71W x 1.45 H 74.0mmx43.5mmx36.8mm
  • Power (Watts)
    35W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.88A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    9V
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max