  • WR9HD1330CCP-F(R6B)
WR9HD1330CCP-F(R6B)
advertisement
Manufacturer No:
WR9HD1330CCP-F(R6B)
Manufacturer:
GlobTek, Inc.
HK JDW NO:
325-WR9HD1330CCP-F(R6B)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR9HD1330CCP-F(R6B)
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Size / Dimension
    2.72Lx1.13W x 2.26 H 69.0mmx28.8mmx57.3mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    12W
  • Approval Agency
    CE, EAC, PSE, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    1.33A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Voltage - Output
    9V
  • Form
    Wall Mount (Class II)
  • Region Utilized
    North America
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    NEMA 1-15P
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max